Gantry 5

Hodowla Hawańczyków

Mioty2015-2019/ Litters 2015-2019

Chcieliśmy bardzo podziękować nowym rodzinom za zdjęcia naszych figielinek w ich nowych domach.

Oświadczamy, iż zdjęcia dorosłych psów z poszczególnych miotów są autorstwa osób, które są obecnymi właścicielami psów. Zdjęcia są  przeznaczone na nasz użytek i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie ze strony hodowli, wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, używanie czy rozpowszechnianie.

Oto nasze figielinki:

2015 r.

(1.) Miot N  (m. Iris Compania Vivaz, o. Viskoivun Yuppie Yente) – ur. 08.09.2015 r. pieski: Niki, Niko i Newton, a suczki Nutka, Nayra i Navi.

2017 r.

(2.) Miot O (m. Iris Compania Vivaz, o. Leo Biely Luc) – ur. 18.01.2017 r. pieski: Odys i Otis;  suczki: Ofree i Orka.

2018 r.

(3.) Miot P (m. Navi Figelio, o. Leo Biely Luc) – ur. 10.01.2018 r. pieski: Prince i Piorun; suczki Perta i Panda. (4.) Miot R (m. Iris Compania Vivaz, o. Leo Biely Luc) – ur. 13.04.2018 r. pieski: Ron, Rafi, Ralfo, Ross;  suczki: Rosa i Rossi. (5.) Miot S (m. Nutka Figelio, o. Leo Biely Luc) – ur. 12.06.2018 r. pieski: Sparky i Spin; suczki: Samba i Seiko.

2019 r.
(6.) Miot T (m. Nayra Figelio, o. Leo Biely Luc) – ur. 20.01.2019 r. pieski: Teo, Troy, Tingle mieszkają w nowych rodzinach; suczka Tequila została z nami,
(7.) Miot U (m. Iris Compania Vivaz, o. Leo Biely Luc) – ur. 04.06.2019 r. pieski: Uno i Urwis i suczki: Ursa Minor, Ursa Major, Utah
(8.) Miot W (m. Nutka Figelio, o. Leo Biely Luc) – ur. 16.08.2019 r. pieski: Wally, Wizzair i Whisky i suczka Wonder
(9.) Miot X (m. Navi Figelio, o. Leo Biely Luc) – ur. 14.10.2019 r. pieski: Xolani, Xymeon, Xenon, Xavi i suczka Xara.

Miot „N”

Mamy pierwsze figelinki. Szczeniaczki urodziły się 08.09.2015 r.
Suczki: Nutka, Navi i Nayra – wszystkie zostały z nami.
Pieski: NEWTON Figelio mieszka w Katowicach; NIKI Figelio mieszka w Zabrzu; NIKO Figelio mieszka w Lędzinach

Ojcem szczeniąt jest Viskoivun Yuppi Yente

Oczy: ok (CERTIFICATE 2013); Zgryz: nożycowy; Serce: ok; Patella:  0/0; HD-A ED 0/0
INTERCHAMPION; Champion Polski; Młodzieżowy Champion Polski
Champion Litwy; Zwycięzca klubu Litwa; CLUB WINNER’11

Miot „O”

W dniu dzisiejszym tj. 18.01.2017 r. urodziły nam się kolejne figielinki. Jesteśmy szczęśliwi, że Iris urodziła bezproblemowo zdrowe szczenięta. Mamy dwa pieski (Odys i Otis) i dwie suczki (Ofree i Orka).
Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach. ORKA Figelio (Tula) mieszka w Jaworznie; OFREE Figelio (Nadi) mieszka w Krakowie; ODYS Figelio (Bolek) i OTIS Figelio (Lolek) mieszkają w Łęcznej

Miot „P”

W dniu dzisiejszym tj. 10.01.2018 r. urodziły nam się kolejne figielinki.
Jesteśmy szczęśliwi, bo po raz pierwszy nasza Navi urodziła bezproblemowo zdrowe szczenięta. Mamy dwa pieski (Prince i Piorun) i dwie suczki (Petra i Panda).
Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach. PANDA Figelio (Cheri) mieszka w Gdańsku; PETRA Figelio (Yoko) mieszka w Bielsku Białej; PIORUN Figelio mieszka we Wrocławiu; PRINCE Figelio (Leon) mieszka w Będzinie i Brennej .

Miot „R

W dniu dzisiejszym tj. 13.04.2018 r. urodziły się nasze figielinki. Rodzicami szczeniąt są Iris i Leo. Mamy: dwie suczki (Rossi i Rosa) i cztery pieski (Rafi, Ralfi, Ron, Ross).
Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach. Rossi Figelio mieszka w Rzeszowie; Rosa Figelio mieszka w Żernikach Małych; Rafi Figelio mieszka w Zabrzu; Ralfi Figelio mieszka w Przeworsku; Ron Figelio mieszka w Jedlinie Zdrój; Ross Figelio (Paco) mieszka w Wieliczce

Miot „S”

W dniu 12.06.2018 r. Nutka po raz pierwszy została matką naszych figielinek z miotu „S”. Ojcem szczeniąt jest nasz LEO. Ten miot jest największym naszym zaskoczeniem kolorystycznym. Pokazuje to jaka jest różnorodność kolorystyczna w genach hawańczyków – jest nieprzewidywalna.
Mamy dwa pieski (Spin i Sparky) i dwie suczki (Samba i Seiko).
Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach. SAMBA Figelio (Szila) zamieszkała w Pabianicach; SPIN Figelio  (Kiwi) zamieszkał w Rybniku; SPARKY Figelio (Leo) zamieszkał k. Będzina; SEIKO Figelio została z nami

Miot „T”

W dniu 20.01.2019 r. nasza Nayra urodziła jedną suczkę (Tequila) i 4 pieski (Teo, Tingle, Troy, T.Rex). Ojcem szczeniąt jest nasz Leo.
Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach: TEO Figelio mieszka w Chełmie Śląskim; TROY Figelio mieszka w Częstochowie; TINGLE Figelio mieszka w Krakowie; T. REX Figelio w dniu 23.01.2019 r. zamieszkał za Tęczowym Mostem; TEQUILA Figelio została z nami .

Miot „U

W dniu 04.06.2019 r. urodziły się nasze figielinki: trzy suczki (Ursa Minor, Ursa Major, Utah) i dwa pieski (Uno, Urwis). URSA MINOR Figelio zamieszkała w Rzeszowie, UTAH Figelio (Chili) zamieszkała w Błoniach Wrocławskich, URSA MAJOR zamieszkała w Zabierzowie, URWIS Figelio zamieszkał w Zabrzu, UNO Figelio zamieszkał w Katowicach,

Miot „W”

W dniu 16.08.2019 r. urodziły się nasze figielinki: trzy pieski Wally, Wizzair i Whisky i jedna suczka Wonder . Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach: WALLY Figelio (Stevy) mieszka we Włocławku, WIZZAIR Figelio (Lucky) mieszka w Warszawie, WHISKY Figelio mieszka w Pszczynie, WONDER Figelio (Alpha) mieszka w Sosnowcu.

Miot „X”

W dniu 14.10.2019 r. urodziły się nasze figielinki: cztery pieski Xolani, Xymeon, Xenon, Xavi i jedna suczka Xara. Nasze figielinki zamieszkały w nowych rodzinach: XOLANI Figelio (Lucky) zamieszkał w Krakowie XYMEON (Xymi) Figelio zamieszkał w Kętach, XENON Figelio (Fidel) zamieszkał w Gliwicach, XAVI Figelio zamieszkał w Bibicach k. Krakowa, XARA Figelio (Molly) zamieszkała w Olkuszu.